Холодильні вітрини

    Холодильні вітрини - це устаткування, без якого не можливе зберігання продуктів харчування, які призначені для продажу. Тому жоден магазин продуктів без них не обходиться. Наші фахівці задовольнили потреби вже сотень торгових приміщень, забезпечивши їх новими якісними холодильними та морозильними вітринами. 

    Оскільки вони досить громіздкі, монтувати їх важко. Потрібна попередня підготовка, перевірка напруги, електро-точок, кабельної системи, за допомогою якої вітрини підключаються. 

Морозильні вітрини

    Існують промислові, торгові та побутові морозильні вітрини. Відповідно, у них різні призначення, потужність, габарити і функціональність. Всі вони регулюються за температурою та режимом роботи. Більшість з них оснащені енергозберігаючими регуляторами, що суттєво економить використання електроенергії. 

    Ремонт холодильного устаткування входить у сервісні послуги як одноразові, так і на постійній основі. Другий варіант дуже зручний, так як крім ремонту Ви отримуєте щомісячну перевірку на справність, рівень роботи, чистку механізму та ще багато інших привілеїв. 

У нашій компанії Ви можете без проблем розраховувати на якісні вироби та обслуговування від нашої компанії. Ви отримаєте якісну співпрацю за низькими цінами. 

 Адреса: м. Львів, вул. Пасічна, 135

Телефон: (032) 270 11 97

  Київстар: (097) 610 10 45

  Lifecell: (063) 999 22 25

  MTC: (066) 885 97 25

 Email: info.arktica@gmail.com

 Графік роботи: Пн-Пт: 09:00-18:00

© 2011-2017 ТзОВ Арктика-Захід