Монтаж систем керування та електрообладнання - це вбудовування електричних пристроїв в нерухомі об’єкти та керування ними.  Наша компанія має багатий досвід роботи з установкою трансформаторів, електропідстанцій та щитків. За десятки років на ринку ми встигли здобути визнання серед споживачів у цій галузі. Весь спектр робіт, які ми виконуємо, можна поділити на декілька видів (поетапно): 

  • виготовлення та установка щитового електрообладнання: розподільні пункти та пристрої, щити (розподільні, силові, освітлення, управління, автоматичного перемикання), ящики управління, автоматичне резервне включення;
  • виготовлення та встановлення силового обладнання: трансформатори, підстанції (одиничні, комплектні, розподільні);
  • пусколналагоджувальні роботи: перевірка, настройка і випробовування електрообладнання, забезпечення режимів і параметрів, заданих проектом.

    В нас працює злагоджена команда, яка складається з фахівців усіх потрібних галузей. Це підвищує ефективність виконуваної нами роботи, при чому чітко по замовлених проектах та в часових рамках, домовлених з замовником. Використовуємо новітні технології для спрощення і підвищення якості всіх робіт. 

Ми виконуємо як дрібні замовлення, так і масштабні. При потребі залучаємо додаткові ресурси. Гарантуємо якісну роботу і вигідну співпрацю.

 Адреса: м. Львів, вул. Пасічна, 135

Телефон: (032) 270 11 97

  Київстар: (097) 610 10 45

  Lifecell: (063) 999 22 25

  MTC: (066) 885 97 25

 Email: info.arktica@gmail.com

 Графік роботи: Пн-Пт: 09:00-18:00

© 2011-2017 ТзОВ Арктика-Захід