Морозильні камери — це обладнання, призначене для тривалого зберігання заморожених продуктів. Температура зберігання сягає навіть до -23 градуси за цельцієм. 

Дане обладнання, як правило, працює у трьох режимах: 

  • охолодження;
  • зберігання;
  • змороження.

    Морозильні камери велико габаритні з досить об’ємними відділами. Потребують професійного монтажу та сервісного обслуговування. Якщо не давати достатнього догляду будь-якій техніці (а особливо такій потужній), то з часом вона буде потребувати ремонту. Але якщо регулярно проводити перевірку і налаштування програм, то вона довше прослужить і дешевше Вам обійдеться.   

    Монтаж морозильних камер — не дешева послуга. Тому в нас діє гнучка система оплати і знижок на монтування, обслуговування та ремонт холодильного устаткування.

    Великі морозльні камери використовуються в магазинах та на виробництвах (особливо м’ясних, кисломолочних виробів та морозива). А взагалі холодильне обладнання можна умовно поділити на торгове, промислове та побутове. Торгове відрізняється тим, що має вітрину, через яку добре видно заморожений товар. Для промислових характерні великі площі. Побутові — найзручніші в користуванні. 
Ми Вам можемо запропонувати будь-які морозильні камери та інше устаткування, забезпечивши повноцінний догляд, ремонт та сервісне обслуговування. 

  Будь-яке морозильне обладнання потребує догляду: це запорука довгої та якісної його роботи. Ми Вам пропонуємо повний спектр послуг в даній сфері. Співпраця з компанією “Арктика-Захід” не дасть Вам приводу для турбот.

 Адреса: м. Львів, вул. Пасічна, 135

Телефон: (032) 270 11 97

  Київстар: (097) 610 10 45

  Lifecell: (063) 999 22 25

  MTC: (066) 885 97 25

 Email: info.arktica@gmail.com

 Графік роботи: Пн-Пт: 09:00-18:00

© 2011-2017 ТзОВ Арктика-Захід