Впродовж багатьох років компанія “Арктика-Захід” посідає помітне місце на ринку кліматичної техніки, і не тільки у Львові, а й поза його межами. Та наша діяльність не обмежується лише продажем та встановленням систем кондиціонування, а й його професійним сервісним обслуговуванням. Наш досвід вказує на якість продукту, а професійні майстри - на якість роботи. 

    Що важливо, ми пропонуємо не тільки разові встановлення та обслуговування систем, а й на постійній основі: тобто, абонентське обслуговування, при якому сервісні роботи проводяться регулярно за певну визначену щомісячну оплату. А це дуже зручно і вигідно, оскільки системи будуть отримувати повний якісний догляд. 

Технічне обслуговування складається з ряду послуг:

  • перевірка електричної схеми та дренажної системи кондиціонера;
  • чистка фільтрів, панелі, теплообмінника і дренажів;
  • визначення якості потоку фреону та його заправка;
  • програмування робочого режиму.

Чистка кондиціонерів

    Одна з найнеобхідніших послуг - це чистка кондиціонерів. Якісно і недорого ми здійснюємо чищення теплообмінника зовнішнього і внутрішнього блоків, дренажної магістралі та внутрішніх фільтрів. Це стосується як побутових, так і промислових кондиціонерів різних категорій. Така процедура значно покращує їх роботу і сприяє уникненню поломок і збоїв у роботі. 

Ремонт кондиціонерів

    Що стосується ремонту кондиціонерів - в нас одна з найкращих матеріально-технічних баз, яка дозволяє професійно виконувати роботи будь-якої складності. Також на наших складах завжди є запас необхідних запчастин для ремонту систем кондиціювання, що забезпечує оперативне усунення неполадок. А оптимальні терміни, високу якість і низькі ціни ми Вам гарантуємо. 

Заправка кондиціонерів

    Кондиціонери періодично потребують заправки фреоном (газом, який охолоджує радіатор). Наші спеціалісти після детального огляду визначають рівень необхідності заправки системи і при потребі швидко і дешево закачують фреон. 

Будь-яке обладнання потребує догляду: це запорука довгої та якісної його роботи. Ми Вам пропонуємо повний спектр послуг в даній сфері. Співпраця з компанією “Арктика-Захід” не дасть Вам приводу для турбот.

 Адреса: м. Львів, вул. Пасічна, 135

Телефон: (032) 270 11 97

  Київстар: (097) 610 10 45

  Lifecell: (063) 999 22 25

  MTC: (066) 885 97 25

 Email: info.arktica@gmail.com

 Графік роботи: Пн-Пт: 09:00-18:00

© 2011-2017 ТзОВ Арктика-Захід